/Sindi ç mëndet fare / U tha djemve në Përputhen: Ikën Iuenërit, ju jeni MlNJ

Sindi ç mëndet fare / U tha djemve në Përputhen: Ikën Iuenërit, ju jeni MlNJ

Diten e sotme ne Perputhen Sindi eshte ngritur dhe i ka bere nje dhurate Julit, behet fjale per nje vrasese mizash dhe Sindi i ka thene:

“Meqenese me the qe te duhet nje vrasese mizash ja ku e ke vrite mizen tani”- duke ju drejtuar vetes.

Me tej Juli i ka thene se eshte menyre figurative ajo se s’eshte e vertete kjo. Sindi ka nisur me ofendime dhe i ka thene Julit;

“Shqiperia sic te ngriti 200 k ne Instagram te fut 200 pashe ne dhe!”

Me pas kthehet nga Mevlani dhe plas sherri me te, ku Mevlani i kerkon te mos afrohet fare dhe me pas te dy shperthejne ne ofendime ndaj familjareve.

Sigurisht qe eshte revoltuar edhe me Rinianin sepse ai ka perplasur doren me Julin kur e ka refuzuar.

“Iken luenjt e vertete dhe dolen keta minjte.”- ka thene Sindi, e cila nuk e kuptoi askush se pse shpertheu ne kete menyre ndaj te gjithe djemve!

Me pas ajo eshte kapur edhe me Arjanin ku eshte shprehur se e ka ofenduar dhe Mevlani me pas eshte ngritur ka ikur nga studio, teksa Juli e ka ndjekur dhe i ka thene: “Mos ik per Sindin”.