S’ka ndodhur kurrë më parë: Sofia i bën Çanit të pabërën në emision

0
461

Xheni Brahaj është kthyer në një nga vajzat më të njohura për publikun të cilën e shohim çdo të premte në “Zonë e lirë”, në rolin e Sofisë, asistentes së Arian Çanit.

Mbrëmjen e sotme Sofia i ka habitur të gjithë kur është shfaqur në emision jo më bjonde, por brune.

Sofia duket shumë simpatike me pamjen e re dhe me këtë ndryshim ka thyer traditën e emisionit pasi të gjitha Sofitë e mëparshme kanë qenë bjonde.