/‘S’kam vj*dhur asnjë qindarkë’/ Në shtëpi ka 11 banjo, një vetëm për macen

‘S’kam vj*dhur asnjë qindarkë’/ Në shtëpi ka 11 banjo, një vetëm për macen

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka debatuar ashpër me një zonjë nga publiku mbrëmjen e kaluar në studion e emisionit ‘360 Gradë’, pasi zonja e akuzoi se i kishte hequr ndihmën e ekonomike.

Kryemadhi u betua se nuk ka vj*dhur asnjë qindarkë, ndërsa këtë debat e ka komentuar ish-deputeti ‘kaubojs’ i Partisë Socialiste Eduart Ndocaj, ende aktiv në politikë.

Ndocaj ka ironizuar kryetaren e LSI, teksa e akuzon se së bashku me presidentin Ilir Meta kanë vj*dhur tulla floriri, përqindjet e firmave, Bankën e Shqipërisë dhe për shumë gjëra të tjera.