/SkandaI: Konkurrentët e “Për’puthen” RRlHEN me grushta, merret vendimi për njërin prej tyre

SkandaI: Konkurrentët e “Për’puthen” RRlHEN me grushta, merret vendimi për njërin prej tyre

Ditëve të fundit kanë vazhduar hyrjet e reja në “Për’puthen”,  konkurrenti i ri Doriani që në hyrje të emisionit i tha Ledianës dhe Antonelës se i dukeshin si nusja me vjehrrën.

Pas kësaj Antonela e pyeti për moshën pasi dukej i vogël dhe që nuk kishte ende lesh në fytyre. Doriani tha se nuk e imagjinon dot që të ketë lesh (mjekër) në fytyrë në shekullin 21.

Frazë kjo e cila irritoi djemtë që u kthyen menjëherë kundër dhe filluan debatin, veçanërisht Eri që u shpreh tepër i indinjuar.

Por debati nuk mbeti me aq, menjëherë pas emisionit ka vazhduar duke përfunduar edhe me dhunë fizike, për këtë gjë mungoi edhe Eri dje në emisioni.

Dori kishte qenë ai që ka goditur i pari Erin me grusht sapo ka përfunduar emisioni dhe më pas Eri ja ka kthyer në të njëjtën mënyrë, sipas express.

Moderatorja, Bora Zemani tregoi ditën e djeshëm që kishte një debat pas emisionit por nuk deklaroi për dhunë fizike, gjithashtu shtoi se Eri ishte pezulluar nga emisioni. Ndoshta pritet të të jepet ditën e dielë në ‘Prime’.