Skandal: Policët bashkiakë perleshen me gjyshen e moshuar, pasi i morën perimet

    0
    301

    Faqja në Facebook e “Nisma Thurje” ka publikuar një video me momentet e tensionit mes policëve bashkiakë dhe një nëne e cila kërkonte të merrte mbrapsh mallin e sekuestruar nga policia.

    “Qetësohu se do ta japim ne”, i thotë njëri prej efektivëve, teksa përplasen fizikisht.

    Shikoni videon me poshte: