/SKANDAL/ Publikohet videoja intime e aktorit të njohur me dashnoren

SKANDAL/ Publikohet videoja intime e aktorit të njohur me dashnoren

Berk Okay është aktori i njohur turk, për të cilin siç duket skandalet nuk kanë të sosur.
Disa ditë më parë, u publikuan foto të tij lakuriq pasi i hakuan profilin në Instagram të së shoqes.

Fotot bënë xhiron e rrjeteve sociale së bashku me një foto të veçantë ku dukej hunda e fashuar e bashkëshortes së tij ku kërkonte ndihmë se ai e kishte rrahur.

Një tjetër skandal ka pasur foto intime dhe bëhet fjalë pikërisht për një video ku aktori shihet duke kërcyer lakuriq me një vajzë.

Asnjë deklaratë nga çifti nuk ka ardhur pas publikimit të videos.