Skandal,politikani i njohur poston nje femer lakuriq ne rrjetet sociale

    0
    436

    Një skandal po konsiderohet postimi i shkrimtarit serb, Sinisa Kovaçeviq. Një grua lakuriq është postimi në Twitter, që ka ngjallur reagime të shumta. Megjithatë, pas vetëm disa sekondash ajo foto u zhduk, por vetëm nga profili i tij.

    Edhe pse u fshi shpejt, nuk u arrit të parandalohej që përdoruesit e këtij rrjeti social ‘të regjistrojnë’, dhe të komentojnë mbi atë që bëri Kovaçeviq. “Opaa, ajo dukej në depresion”, “Mund të duket shumë e butë për të,” “Sytë e një njeriu duke pushuar”, ishin disa nga komentet.

    Kovaçeviq është një shkrimtar serb i dramës. Ai është i martuar me aktoren Ljiljana Blagojeviq. Ai ishte anëtar i DSS, por u largua nga partia, dhe sot ai është zëvendëskryetar i Partisë Popullore.