SpektakëI i rraIIë i delfinëve në BRlGJET e Karaburunit (Video)

0
219

Në videon e shperndare nga kryeministri Edi Rama gjate nje vizite ne Vlore ku delfinët shfaqen duke dhuruar spektakël në brigjet e Karaburunit teksa dalin e futen në det me shpejtësi.

“MIRËMËNGJES dhe me spektaklin e pazakontë që këta delfinë kanë dhuruar dje në brigjet e Karaburunit, ju uroj një muaj sa më të mbarë “, shkruante Rama.