December 1, 2023
Lajme

“Spiυnë koti…”/ Artan Hoxha pυblikon foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe tregon për vizitën në Kremlin: Isha maskuar më bukur, mbaja syze me…

Gazetari Artan Hoxha, me anë të një postimi në rrjetin e tij social ‘Facebook’, ka reaguar në lidhje me ngarjen në Gramsh, ku u kapën 3 spiunë.

Hoxha ironizon duke thënë se janë spiunë koti, pasi nuk ishin maskuar mirë.

Postimi i Artan Hoxhës:

Spiunë koti…

Edhe unë, në Kremlin, isha maskuar më bukur

Mbaja dhe syze me skelet të trashë, si Sami Ameni te “Fije qe priten”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *