Lajme

‘Ta harrοni ndγrsira plehrα!’/ Stresί i del kundër atyre që kërkojnë dοrëheqjen e Bashës: E kemi αmanet nga Sali Berisha!

Stresi, mbështetësi i flaktë i Partisë Demokratike ka dalë në mbrojtje të Lulzim Bashës, pas protestave për largimin e tij nga posti i kryetarit.

Ai ka ndarë një video në ‘Instagram’, ku shihet duke përshëndetur Bashën.

Stresi shkruan se dorëheqjen e Bashës duhet ta harrojnë të gjithë ata që e kërkojnë.

POSTIMI:

Per te gjithe ju demokratet qe doni dorheqjen e Zotit Lulzim Basha ta harroni ndyrsira plehra…

Partia Demokratike E Shqiperise Eshte Shtepia Jone… Jeni Mbledh Disa Buburreca Blla Blla Blla Kot .

Ne Nuk Dorzohemi Nga Kauza Jone E Kemi Amanet Nga Sali Berisha dhe Do Ta Cojm Deri Ne Fund

https://www.instagram.com/p/CORCCREgeEF/embed/captioned/?cr=1&v=13&wp=971&rd=https%3A%2F%2Fwww.shqiperiaime.com.al&rp=%2F2021%2F04%2Fta-harroni-ndyrsira-plehra-stresi-i-del-kunder-atyre-qe-kerkojne-doreheqjen-e-bashes-e-kemi-amanet-nga-sali-berisha%2F%3Ffbclid%3DIwAR0T6Ciwh8cN1bbh1yX3Y5CI3wXdpntRvZTZDS-2f5ApPMEbJvkOTGKDGkU#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A5067.599999999857%2C%22ls%22%3A2315.4999999997017%2C%22le%22%3A2470.6999999998516%7D