”Ta hëngsha k…”! DaIin PËRGJlMET e reja të “Zogut”, kush është këngëtarja e njohur shqiptare e PËRFSHlRË në rrjetin e PROSTlTUClONlT

  0
  582

  Dalin të tjera për gjime nga dosja e Prokurorisë, ku i përfshirë ishte Hermes Nikaj. Në për gjime dëgjohet “Zogu i Tiranës” në komunikime me femra, teksa lë takime me kIientët.

  Rrjeti i pros.titucionit u go.dit në 24 nëntor të vitit të kaluar. Të përfshirë ishin efektive poIicie, pronare të salloneve të bukurisë, por edhe emra të njohur për publikun shqiptar.

  “Vezhgimi i dates 01.07.2019 ka konstatuar ne oren 20.00 shtetasin Hermes Nikaj bashke me dy femra te moshes rreth 35 vjece duke hyre ne ambjentet e bar Artisti ne Unazen e Re ne qytetin e Tiranes. Njera prej femrave ishte gjate rreth 165cm, me floke te zeza dhe trup i mbushur, ndersa vajza tjeter me floke ngjyre bjonde, e gjate rreth 160cm e cila njihet me emrin Elda Shabani ose (Madona shqiptare). Ne oren 21.10 shtetasi Hermes Nikaj bashke me dy femrat qe e shoqeronin, dalin nga ambjentet e bar Artisti dhe hipin ne nje mjet tip Skoda ngjyre gri me targe AA526SY qe po i priste ne ane te rruges.

  Drejtuesi i mjeti ishte nje burre rreth 35 vjec, ku pasi hipen ne mjet, vazhduan Ievizjen drejt pallatit me shigjeta, rruga e “Kavajes” dhe sapo kaluan kryqezirnin e “21 Dhjetorit”, mjeti tip Skoda ndaloi perballe Komisariatit te PoIicise nr 2, dhe zbret nga mjeti personi nen hetim Hermes Nikaj bashke me vajzen e njohur si Elda Shabani. Mjeti Skoda vazhdoi levizjen bashke me vajzen me floke te zeza ne drejtim te Zogut te Zi, ndersa shtetasit Hermes Nikaj dhe Elda Shabani u futen ne ambjentet e bar Diamond te “21 Djetori””, thuhet në dosjen e Prokruorisë.

  Pjesë nga për gjimet:
  548: 0 jeta ime.895: U nise.

  548: Me degjo pak, jo. Se i thash Keisit te beja ca gjona, po pa lek se s’kam lek i thash.
  895: Po pse do me u rregullu sot ti?
  548: 0 jeta shi ca du me bo, du me hek i cik Iesht se jam skandaI. 895: Po, po se si dihet. Po po beje. Beje mire pra mire.

  · Ne date 29.06.2019 ora 12:06′ numri 895 (Hermesi) ka telefonuar numrin 135 ku nje pjese e bisedes zhvillohet si me poshte:

  A-Po ik ere se une e pash shume mire se kush je ti po ec. Kam zen nje d ashnor bos asht to ma thy.B- 0 sa budaIIa je o lumadh. Hiqe bllokun ere,

  A-Une nje bos e kam, nje d ashnor te vogel e kam per qef.B- Irisi do vi sot te shpija jote?A-Ku i ke leket ti?B-Irisi do vi sot te shpija jote ere.

  A-E do ma bosh cik ate oferten e internetit? Shko te ndonje te keto kompanit tring eirles edhe ma paguj nja dy tre muaj vetem hermes nikaj thuaji atyre.

  Ne oren 16:48′ numri 239 ka telefonuar numrin 895 (Hermesi), ku nje pjese e bisedes zhvillohet si me poshte:
  A-895B-239A-Ta hangsha k…,

  B-He mo vish?
  A-Ktu jam do dal te Vodafoni.
  B-Hajt se mu ka ngrejt k…mu ka bo, hajde.
  A-Erdha erdha.

  Ne oren 18:15′ 895 (Hermesi) ka telefonuar numrin 295 ku nje pjese e bisedes zhvillohct si me poshte:A-895
  B-295A-Une tashi po dal nga shpija dhe do te sinjalizoj una.B-Mire e ke vete parasysh.

  A-Mos u merzite. Si eshte Martina, pa pune?B-Jo pa pune, ne pune ne pune eshte.
  A-Shyqyr.

  B-Ne pune eshte punon atje ne Kamez.
  A-Mire qa do bej e shkrcta.B-Mire nqoftese ka ndonje pune andeja e di vete ti qe e di une. Mire. A-Po mi hajt hajt.