December 6, 2023
Lajme

Taksisti rrihet me të moshυαrin në Tiranë, kaΙimtarët shohin por nuk ndërhγjnë (VIDEO)

Pamjet e një sherri mes një taksisti dhe një të moshuari në Tiranë janë bërë virale në rrjetet sociale këtë të mërkurë.

Arsyet nuk dihen, por ajo që bie në sy është se kalimtarët shohin “shfaqjen” dhe nuk ndërhyjnë.

Është vetëm një grua, me gjasë shoqëruese e të moshuarit, që mundohet t’i ndajë, ndërsa të tjerët shohin me indiferentizëm atë që ndodh buzë rruge.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *