/Taulant Balla nxjerri emrin e Jozefina Topallit, vjen lajmi bo.mbë, ja ç’do ndodhë

Taulant Balla nxjerri emrin e Jozefina Topallit, vjen lajmi bo.mbë, ja ç’do ndodhë

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka publikuar pak më parë në Instagram një video të kryedemokratit Lulzim Bashës i cili gjatë një takimi me studentët, fliste për listat e hapura dhe i konsideronte një ide e vlefshme. Balla ka cituar gjithashtu dhe Jozefina Topallin.

“Jozefina ka gjithmonë të drejtë: Luli gënjen edhe kur e pyet sa është ora.

Pak kohë më parë thoshte se listat e hapura janë një ide e vlefshme.

Sot është kundër listave të hapura, kundër✌️votës së qytetarëve jo vetëm për partinë, por edhe për kandidatin që preferon”, shkruan Balla.

https://www.facebook.com/b.taulant/videos/1443075729223334/