/Të gjithë vëmendjen nga Ramushi: Kjo video po bën XHlRON e rrjetit (Video)

Të gjithë vëmendjen nga Ramushi: Kjo video po bën XHlRON e rrjetit (Video)

Kandidati për deputet të Kuvendit të Kosovës nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Daut Haradinaj ka publikuar një video incizim ku shihet Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj, duke mbajtur fjalim para krerëve të shteteve të Gjermanisë, Francës, Shqipërisë dhe Serbisë, në Samitin e Berlinit.

Siper videos Haradinaj, ka shkruar “s’ka koment!” si përshkrim i asaj që shihet, ku Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ko.munikon me sy me Presidentin serb Aleksander Vuçiq.Më poshtë mund të shihni pamjet: