Lajme

Tea tani pjesë e familjes së Beartit, daIin pamjet (Foto)

Kohët e fundit Tea e ka kaluar pjesën më të madhe të ditëve në Kosovë nga ku kanë dalë edhe foto, video apo intervista.

Madje nëpër deklaratat e saj pas plasjes së “skandalit” Tea zbuloi se natën e ndërrimit të viteve e kaloi me Beartin dhe familjarët e tij.

Tashmë Tea mund të konsiderohet nusja e shtëpisë dhe marrëdhëniet me kunatën duken fantastike.

Motra e Beartit ishte ndër të parat që publikoi pamje të çiftit së bashku në dhomën e gjumit ku Tea dhe Bearti dukeshin mjaft të lumtur në shoqërinë enjëri-tjetrit.

Pak minuat më parë, Tea ka publikuar një foto me Idean në Instagram dhe kunatat duket të kenë një marrëdhënie të shkëlqyer.

Vlen të theksohet fakti se Tea dhe motra e
Beartit kanë një ngjashmëri me njër-tjetrën që ka tërhequr edhe vëmendjen e ndjekësve.