syntax error, unexpected '<', expecting end of file

‘Tërbohet’ nusja e Sali Berishës! Ulet në gjunjë dhe i bashkohet sfidës: Jam e egër!

Armina Mevlani i është bashkuar sfidës në TikTok dhe ka ardhur me një kërcim pro vokues.

TIRANË- Bloggerja Armina Mevlani ka zgjedhur se si të heqë stresin në këto ditë.

Sfida më e re në rrjete sociale, TikTok, ka marrë vëmendjen e jo pak personazheve të shoëbiz-it shqiptar, mes tyre dhe atë të Armina Mevlanit.

Duke bërë Twerk dhe duke bërë lëvizje pro vokuese para kameras, Armina Mevlani ka ndarë në rrjete sociale videon, ku bën lëvizjet se nsuale, ndërsa në një moment ulet dhe në gjunjë.

“Jam e egër”– ka shkruar Mevlani bashkëngjitur videos së saj.

HTTPS://WWW.TIKTOK.COM/EMBED/V2/6810408721403956485?LANG=SQ-AL

Por kjo nuk është sfida e parë e Armina Mevlanit. Dy ditë më parë ajo postoi një tjetër sfidë në TikTok, ku shfaqej me një bluzë crop të bardhe dhe një palë xhinse vintage.

Me sa duket bloggerja qënka fiksuar pas këtij programi, dhe do të na sjellë dhe video të tjera pro vokuese.