Lajme

Tërhοqi vëmεndjen e të gjithëve, nuk do besοni se kush është biοndja që u shfaq në krαh të Berishës

Kur kanë kaluar më shumë se 24 orë nga vendimi i SHBA për të shpallur ish-kryeministrin Sali Berisha

non-grata, ai u shfaq sot në konferencë për shtyp duke njoftuar padinë për sekretarin amerikan të shtetit Antony Blinken ku dhe iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve.

Berisha u shfaq krah një imazhi të ri e cila nuk kishte dalë më parë me të në publik pas gati një dekade ku konferencat e Berishës drejtoheshin nga Erla Mhilli.

Biondja bukuroshe që shoqëroi sot ish-kryeministrin është Mariele Shkurta, gazetare pranë një televizioni në vend.