Lajme

Tha se do e moh onte Rozën si vajzën e saj, Rita Lati merr vendimin e papritur…!!

Roza Lati dje nx orri mesazhet me të ëmën dhe disa media nxituan të shkruajnë se aktorja e mirënjohur Rita Lati do të refu zonte të bijën vërtet në rast se ajo do të bënte një tat uazh.

Kjo pasi në mesazhet e publikuara Rita i shkruante me humor së bijës që donte të bënte tat uazh:Kuptimi i gjësë.

Mos do të bësh ndonjë zhargavinë tjetër, të kam mohuar s’kam fëmijë. Mendohu mirë. Viiiz.”

Pas kësaj Roza ka reaguar me një status në Instastory ku sqaron se gjithçka ishte humor.

O mamo qenkan mbush portalet që do më mohosh si fëmijë. Nxe het, aca rohet, shpë rthen Rita.

Unë dhe Rita kemi sens humori përtej mediokritetit.”E pak më vonë Rita e cila njihet si nënë moderne shkruan:

Ooo sa u kënaqa me këto portalet. Bëj çfarë të të dojë kokrra e qejfit o mam dhe më lër një orar sepse do ta bëj edhe unë një zhga rravinë.

”Edhe këtë koment e ka publikuar Roza, e cila thekson se nuk është zhga rravinë por art në lëkurë.