Lajme

Tha se e ka bërë me mësuesen e tij në krevat, këngëtari shqiptar tregon emrin e saj: E ka…

Fenomeni i 2020 Don Xhoni ishte i ftuar në “Shiko Kush LUAN” në puntatën e dytë të emisionit me moderatore dhe autore Luana Vjollcën.


Sfida “Ndaje ose Pije” bëri që Don Xhoni të zbulonte emrin që mban

“profesoresha e famshme” që bëri namin në freestyle-n që e bëri të njohur Xhonin për shqiptarët.

“Emrin e ka Tea!”, – u përgjigj Doni, por skuadra kun dë rshtare nuk e besuan dhe bënë që Xhoni të pinte pijen e shpifur.