Lajme

Thuhet se Ledjana ka bυrrë në Belgjikë/ Ledjana flet e prekυr shumë: Ata ma mοrën jetέn, më hοdhën …

Ledjana Prenga “pushtoi” mediat rozë dy ditë më parë me lajmin e largimit të saj nga “Për’puthen”.

Ish-konkurrentja vendosi t’i jepte fund rrugëtimit të saj në programin e dashurisë për shkak se u ak uzua dy herë për një lidhje me një person në Belgjikë.

Ishte Melisa Lleshi ajo që e “mbushi kupën” për Ledjanën, e cila së fundmi forcoi aludimet.

Pasi paralajmëroi në InstaStory se ata që e ak uzojnë sërish për “burrin” në Belgjikë do e paguajnë shtrenjtë, Ledjana ka një dhënë një mesazh të fshehur në TikTok.

Ajo ka publikuar një video nga dritarja e një hoteli në bregdet ku në sfond dëgjohet një fragment i këngës së Anxhela Peristerit, “Ata”.

“Na hodhën helm me gënjeshtra. Ata e dinin mirë sa të desha, ata ma vo dhën jetën mua. Jeta ishin sytë e tu,” thotë teksti i baladës.

Këto fjalë duken si një mesazh i pastër për ata që “shka tërruan” romancën e Ledjanës me Mevlanin me gënjeshtrat e tyre.

Kujtojmë se ky i fundit vazhdon të qëndrojë në emision dhe u shpreh në puntatën e djeshme se “nuk e priste kështu fundin”.