/‘Ti nuk je e bukur’, Arbana Osmani i mbyll gojën ndjekësit me përgjigjen epike

‘Ti nuk je e bukur’, Arbana Osmani i mbyll gojën ndjekësit me përgjigjen epike

Moderatorja e njohur e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana Osmani, është një ndër femrat më të ndjekura në rrjete sociale ku ka mbledhur mijëra fansa dhe është tepër aktive me postime.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto të sajën mirëpo vëmendjen ja ka tërhequr komenti i një prej ndjekësve.

“Arbana ti je shumë e bukur nga sjellja dhe nga shpirti por jo nga fytyra. Hajt le të themi që je simpatike”, i shkruan ndjekësi të cilit Arbana i kthen komentin epik:

“Hajt bereqavës”, i shkruan moderatorja komentuesit, duke ia mbyllur gojën me përgjigjen.