Tifozët e qëllojnë Ozil me bukë,veprimi i tij i perloti te gjithe

  0
  382

  Mesut Ozil është një futbollist i madh që gëzon respektin në të gjithë botën e futbollit.

  Një provë e qartë u dha mbrëmë sërish nga turko-gjermani i Arsenali i cili teksa po ekzekutonte një goditje nga këndi, tifozët e Atleticos hedhin një copë bukë në fushë.

  Asistuesi rekordmen në Premier Leaghue nuk kthehet nga tifozët për t’iu kundërvënë por e kap bukën e puth dhe e nxjerr në një vend ku nuk do të shkelet.

  Gjesti i tij solli duartokitje të mëdha në të gjithë stadiumin, madje po shihet si gjest i madh në të gjithë botën.