Tmerri në ditën e dasmës, helikopteri me nusen brenda bëhet shkrumb e hi, por mrekullia ndodh

  0
  335

  Ne diten me te lumtur te jetes se tyre, qe vjen vetem nje here, u ndodhi ajo qe nuk e prisnin.

  Helikopteri, i cili transportoi nusen në ceremoninë e dasmës, shpërtheu në flakë vetëm pak pasi ishte ulur ne vendin ku do te behej festa.

  Ngjarja ndodhi në Brazil, ndërsa ceremonia e dasmës vazhdoi edhe më tej. Fatmirësisht nusja dhe dhëndri shpëtuan pa lëndime, ndërsa piloti dhe dy persona të tjerë në bord morën lëndime të lehtë

  Një vit më parë, një nuse mbeti e vdekur pasi helikopteri me të cilin po shkonte në ceremoninë e saj të dasmës u rrëzua.