November 30, 2023
Lajme

Trαgjike! Ndërron jetë fοshnja 12-muajshe, e zuri kοrrenti

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Evia, Greqi.

Një foshnje 12-muajshe ka ndërruar jetë, me prindërit dhe familjarët e bebes të shokuar nga humbja e papritur.

Sipas medieve lokale, foshnja është dërguar e pajetë në Qendrën Shëndetësore Aliveri.

Informacionet paraprake tregojnë se vdekja e foshnjes ka ardhur nga një goditje elektrike,

Megjithatë pritet një njoftim zyrtar nga autopsia mjekoligjore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *