/U cilësua si “më e bukura në botë” në moshën 6 vjeçare, ja si duket tani modelja 16 vjeçe (Foto)

U cilësua si “më e bukura në botë” në moshën 6 vjeçare, ja si duket tani modelja 16 vjeçe (Foto)

Vogëlushja e cila u vlerësua si “vajza më e bukur në botë” në moshën e saj 6 vjeçare, më në fund u rrit mjaftueshëm për t’iu bashkuar botës së modës për të mëdhenjtë.

Thylane Blondeau, modelja franceze tani ka mbushur 16 vjec dhe ka marr ftesë për “Javën e Modël në New York”, transmeton Indeksonline.

Të mërkurën, ajo madje u ulë në radhën e parë të shfaqjes së famshme të Michael Kors.

Për më shume mund të shikoni Fotot më poshtë: