/U doli NAMl ne rrjet! Ndahen Damian Gjiknuri dhe Eliona Pitarka (Video)

U doli NAMl ne rrjet! Ndahen Damian Gjiknuri dhe Eliona Pitarka (Video)

Politikani Damian Gjiknuri kërkon që të shtojë ndjekësit në instagram duke marrë pjesë në Giveaway që po zhvillon bukuroshja Eliona Pitarka.

Deri më sot në Shqipëri është hera e parë që një gjë e tillë bëhet nga një politikan. Mani për të pasur sa më shumë ndjekës në rrjetet sociale ka përfshirë edhe Gjiknurin, shkruan Kryefjala.com.

Menjehere pas ketij lajmi duket se rruget e Eliones dhe Gjiknurit jane ndare. Ajo e ka hequr nga lista e ndjekesve.
E pra, Gjiknuri nuk i beri dot disa mijera followers per fushate, sepse e kapur ngushte Eliona e hoqi. Ose thjesht ao nuk i pagoi tarifen qe u paguhet personazheve qe bejne Giveaway-n.

Video Player