/U filmua e zh veshur tek PIaza në Tiranë, aktorja e njohur zbuIon të vërtetën e ngjarjes që ç mendi rrjetet sociale

U filmua e zh veshur tek PIaza në Tiranë, aktorja e njohur zbuIon të vërtetën e ngjarjes që ç mendi rrjetet sociale

Aktorja dhe modelja Emi Canaj ka folur për foton me të br.endshme, të shkrepur në Hotel Plaza në Tiranë dhe që bëri xhiron e rrjetit.

E ftuar në emisionin ‘Thumb’, Canaj ka treguar të vërtetën e fotos, duke thënë se ishte duke pozuar për një kompani in.timo.

‘Unë kam qenë dhe po ta pohoj kështu live dhe kam qenë në katin e 14 të hotelit dhe nuk e di kush me ka kapur, por gjithsesi mirë bëri. Unë kam qenë duke xhiruar një miniklip për një in.timo. Po ta shikosh foton dallohet se është për një set fotografik edhe pse isha kapur nga të pa.smet dhe çfarë nuk kishin thënë. E dashura e deputetit, një deputete që po bën një set fotografik…’, ka thënë modelja.