/U fol se u l.idh me regjisorin e saj pasi u nda nga burri, komenti i të vëllait ‘nxjerr z.buluar’ çiftin (Foto)

U fol se u l.idh me regjisorin e saj pasi u nda nga burri, komenti i të vëllait ‘nxjerr z.buluar’ çiftin (Foto)

Arbana Osmani ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë ditët e fundit për jetën s*ntimentale.

Prej disa javësh po përflitet për një romancë të mundshme mes moderatores dhe regjisorit të emisionit të saj Eduart Grishaj, mirëpo nuk ka patur asnjë reagim nga ata lidhur me këto lajme.

Pavarësisht se të gjitha detajet të çonin drejt një përfundimi, që prej kohësh dyshja ishte në një romancë, nga komentet apo postimet në rrjetet sociale, të shkëputura nga udhëtimet ose gjatë punës.

Regjisori i emisionit ‘Dua të bëj të lumtur’ pas lajmit nuk ka komentuar më në fotot e moderatores siç duket për të mos tërhequr vëmendjen e mediave.

Por vëllai i tij, Ylli nuk mund të rrinte pa lënë përshtypjen e tij lidhur me paraqitjen në foton e fundit të moderatores.

Arbana pozon e veshur bardhë e zi, ndërsa duket se ndodhet jashtë vendit për një udhëtim.

“Mirëmëngjes”, shkruan vëllai i Eduart Grishaj bashkë me emoji-n e një zemër.

Nga postimet e tij kuptojmë se mes tyre ka një miqësi, pasi moderatorja ka shijuar edhe darka me bashkëshorten e tij.