syntax error, unexpected '<', expecting end of file

U kap me σrmë pa leje, arrestοhet në Lezhë Mark Marku

arku për armëmbajtje pa leje.

Burime bëjnë me dije se 47-vjeçari me banim në Torovicë është vënë në pranga pasi i janë gjetur armë zjarri, krehër dhe fishekë.

Materialet i kaluan prokurorisë së Lezhës për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Lezhë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit M. M., 47 vjeç, banues në fshatin Torovicë, Lezhë, pasi mbante armë zjarri pa leje në banesë.

Nga shërbimet e Policisë është sekuestruar në cilësinë e provës materiale arma e zjarrit automatik, me krehër me fishekë.

Materialet hetimore u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lezhë, për veprime të mëtejshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *