U kethyhen ne femra,babe e bir gati per tu martuar

  0
  402

  Babai transgjinor i yllit Kylie dhe Kendall Jenner po planifikon të martohet me një vajzë 21-vjeçare, e cila më parë ka qenë… djalë.

  Caitlyn Jenner, dikur Bruce Jenner, është lidhur me modelen Sophia Hutchins dhe sipas mediave amerikane, ata do të martohen së shpejti.

  Mendohet se dasma do të zhvillohet në Malibu (Kaliforni) dhe të ftuar do të jenë vetëm të afërmit. Sophia, e cila edhe vetë është transgjinore dhe është frymëzuar për shndërrimin e saj pikërisht nga Caitlyn, do të jetë gruaja e katërt e Caitlyn Jenner.

  Mandatory Credit: Photo by Michael Buckner/Variety/REX/Shutterstock (9626993cx)
  Caitlyn Jenner and Sophia Hutchins
  29th Annual GLAAD Media Awards, Arrivals, Los Angeles, USA – 12 Apr 2018
  EXCLUSIVE ALL ROUND
  Mandatory Credit: Photo by Steve Cohn/REX/Shutterstock (9644038c)
  Caitlyn Jenner and Sophia Hutchins
  Erasing the Stigma Leadership Awards, Los Angeles, USA – 26 Apr 2018