/U kris miqësia pak ditë më parë, çfarë ndodhi mes Efit dhe Kiarës pas eΙiminimit, ish-banorja e “BBVA” ρυblikon foton e pazakontë

U kris miqësia pak ditë më parë, çfarë ndodhi mes Efit dhe Kiarës pas eΙiminimit, ish-banorja e “BBVA” ρυblikon foton e pazakontë

Kiara Tito ka qenë e eliminuara e mbrëmjes së djeshme nga “Big Brother VIP”. Moderatorja ishte në garë më një nga banoret më të forta të këtij edicioni, Olta Gixharin. Kiara e la partnerin e saj, Luizin me lot në sy dhe mjaft të trishtuar.

Por në studio gjeti ish banorët që ka kaluar mjaft ditë, e mes tyre miken që krijoi në BBV, Efin.

Por kujtojmë se Efi dhe Kiara patën një përplasje vetëm disa ditë më parë dhe të gjithë ishin kurioz për momentin e parë të takimit të vajzave.

Kiara nuk i ka mbajtur mëri dhe si duket keqkuptimet i kanë sqaruar menjëherë. Vajzat janë takuar madje kanë ndarë edhe fotot në rrjetet sociale.