/U n danë pas 18 vitesh, vajza “bashkon” Eneda Tarifën me ish-burrin(FOTOT)

U n danë pas 18 vitesh, vajza “bashkon” Eneda Tarifën me ish-burrin(FOTOT)

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa dhe ish-partneri i saj Erjon Zaloshnja janë ndarë pothuajse dy vite më parë.

Marr.ëdhënia 18-vjeçare e tyre mori fund papritur, ndërsa asokohe ishin kryefjala e mediave rozë.

Mirëpo, sot ata janë parë bashkë dhe kjo për shkak të vajzës së tyre, 6-vjeçare, Aria. Është vogëlushja që i ka bashkuar, e cila këtë vit ka shkuar për herë të parë në bankat e shkollës.

Eneda dhe Erjoni duket se kanë zgjedhur të ruajnë raporte korrekte mes tyre, kjo edhe për hir të vajzës.

Në fotot e publikuara në rrjetet sociale, krah Arias kanë qenë mami Eneda dhe babi Erjoni. E pranishme ka qenë po ashtu edhe kunata e Enedës, Ilda.