U ndal para veturës për ta shfrytëzuar dritaren si pasqyrë, por nuk e dinte se dikush nga brenda po e xhiron|VIDEO

  0
  303

  Një vajzë ishte ndalur para një veture që dritaren e saj ta shfrytëzojë si pasqyre për t’i rregulluar sytjenat, por ajo mbeti e befasuar kur në një moment hapet dritarja dhe pas saj shfaqet pronari i veturës.

  Vajza nga Vietnami kishte shfrytëzuar reflektimin e dritares për të rregulluar sytjenat dhe pastruar hundën, por mbeti e habitur kur e kuptoi se dikush po e filmonte për brenda veturës, transmeton Telegrafi.

  Në videon e publikuar më poshtë ajo shihet se si mbetet me fytyrë të skuqur, kur e kupton se po e vështronin dhe filmonin gjitha lëvizjet e saj.

  Dhe pas disa sekondave zhduket nga vendi i ngjarjes pa lënë as edhe një gjurmë. Megjithatë kjo video është shpërndarë në masë të madhe në internet pasi është bërë virale.

  Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në qytetin vietnamez Ho Chi Minh, ndërsa identiteti i vajzës nuk është zbuluar.