/U ofroi se ks dy poIicëve por përfundoi e arre stuar! Vajza ÇUDlT me kërkesën nga QELlA

U ofroi se ks dy poIicëve por përfundoi e arre stuar! Vajza ÇUDlT me kërkesën nga QELlA

Modelja ruse Kira Mayer e cila konsiderohet edhe si një yll i Instagramit për numrin e madh të ndjekësve që ka dhe për fotot h ot që publikon, është dë nuar me 18 muaj b urg.

Bukuroshja me forma super-se ksi është ndaluar nga policia pasi drejtonte makinën e saj Mercedes pa patur një patentë.

Duke mos patur shpëtim, modelja u ka ofruar dy policëve që e kanë ndaluar, një raport se ksual tresh, por në momentin që policët kanë refuzuar, Kira i ka su lmuar ata duke i go ditur.

Tashmë ndodhet në qe.li, por edhe që aty ka marrë vëmendjen e mediave.

Siç raporton “Tha Mayer”, modelja i tha gazetës se ishte e pakënaqur me ushqimin në qe.li.

“Kur më sollën një qull të çuditshëm për mëngjes, i pyeta: ‘A mund të kem një briosh të nxehtë dhe një omeletë të freskët”, citohet bukuroshja.

Ata qeshën, shtoi. “Unë nuk mund të ha në enët e bu.rgut”, është ankuar ajo.