/U tha qe e TRADHTOl me ish-deputetin,bashkëshorti i Rudina Dembacajt b efason me veprimin e radhës (FOTO)

U tha qe e TRADHTOl me ish-deputetin,bashkëshorti i Rudina Dembacajt b efason me veprimin e radhës (FOTO)

Pak ditë më parë në median rozë qarkulloi me shpejtësi lajmi për tr.adhtinë e Rudina Dembacajt dhe r.omancën me ish-deputetin e njohur .

Por, pas të gjitha thashethemeve që qarkulluan, erdhi menjëherë reagimi i bashkëshortit të aktores së humorit.

Aleksandër Varfaj postoi një foto të bashkëshortes dhe vajzës teksa loznin tek lodrat, mbi të cilën kishta bashkëngjitur dy zemra (Lexo këtu).

Megjithatë Aleksi (siç i thërriste Rudina Dembacaj) nuk është ndalur me aq dhe ka bërë veprimin që s’pritej. Në një postim në rrjete sociale ai ndan artikullin e një gazete “E vërteta e ndarjes së aktores, bashkëshorti refuzon ndarjen me Rudina Dembacajn”, mbi të cilin vendos dy emoji habije dhe të qeshurash.