U tha që kishte bërë DASHURl me Andin/ Flet Melisa: Ja ku është bërë

0
460

Cdo gje nisi ne transmetimin e Perputhen Prime ku Fatjoni a k uzoi Melisen se kishte kryer marredhenie me nje nga konkurrentet.

Gje e cila u mohua kategorikisht nga kjo e fundit.

News 31 ka zbuluar se personi qe behet fjale qe ka kryer marredhenie Melisa eshte pikerisht Andi dhe me pas ne rrjet qarkulloj nje foto e ketyre te dyve teksa futeshin ne makine.

Pas kesaj, Melisa ka folur ekskluzivisht per Kryefjala dhe ka thene:

“Ajo foto eshte bere para Top Channel kur kishim xhirime, une se kisha marre makinen dhe isha pa makine.

Gjithesesi ju e dini por une me Andin nuk kam patur asgje! Nuk kam gje me te!”-ka thene Melisa.

Melisa eshte nje nga vajzat me te dashura per lexuesit te cilet duan te dine cdo gje qe ndodh me te.