U tha se bëri seks treshe, sot moderatorja e njohur shpërthen ndaj ‘pjeshkave’ të Instagramit (Foto)

  0
  460

  Ajo është një nga moderatoret më të përfolura në Shqipëri, shkruan GazetaBlic.

  Flasim për Roza Latin e cila është një nga personazhet më mos kokëçarëse në estradë.

  Javën e kaluar në media qarkulluan lajme se ajo kishte bërë seks treshe, por që reagimi ishte i menjëhershëm nga ajo, duke hedhur poshtë çdo gjë që shkruhej.

  Tani, ajo ka shpërthyer ndaj “pjeshkave” të Instagramit, ku ka publikuar disa storie dedikuar femrave që ndryshe shfaqen në Instagram, dhe ndryshe “live”./GazetaBlic