U tha se është Iidhur me Greg Ramën, reagon moderatorja: DoIëm në 14 shkurt për të festuar, bëra dhe video

0
251

Moderatorja Xhesi Muçaj ka reaguar për herë të parë për aludimet se ajo është në një lidhje me Greg Ramën, djalin e kryeministrit Edi Rama.

Duke folur në emisionin “Glamour Zone”, Xhesi ka thënë se ajo bashkë me Gregun dhe disa shokë të tjerë, që e specifikoi ishin të gjithë single’, dolën në 14 shkurt dhe festuan së bashku. Por më pas siç tha ajo gjërat u keqinterpretuan pasi ata janë vetëm shok.

“Përsa i përket lidhjes tjetër të Gregut unë nuk kam asgjë për të thënë. Nuk kam informacion. Unë me Gregun jemi miq shumë të mirë. Personalisht nuk e njoh, por kemi shumë miq të përbashkët. Ne të gjithë në grupin ton jemi single. Dhe kemi dalë në 14 shkurt për të festuar.

Ne bëm një video me Gregun dhe e postuam. Për të mos u keqkuptuara i shkruajta “bestie”. Por nuk mora parasysh që ishte 14 shkurti. Ai është një njeri super super i mirë. Ai nuk do donte që unë të mos flisja opër të. Ai është një njeri eks;trem i kulturuar”, u shpreh moderatorja.

Foto e shperndare me 14 shkurt nga moderatorja Xhesi Mucaj, me Greg Ramen: