Lajme

U vra sot në Elbasan, Artan Hoxha nxjerr foton e ish-kreut të LSI përkrah Ilir Metës, plas dekIaratën e fortë

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një foto të Pjerin Xhuvanit që u vra sot në Elbasan krah Ilir Metës.

Postimi i Hoxhës:

“Kur mjeku Pjerin Xhuvani(viktima e sotme) ishte në “drejtimin e duhur”…

Mezi po pres, qe presidenti te shkoje në Elbasan, ashtu si shkoi para dy ditesh në Kavaje, dhe te jap nje mesazh per popullin në mbrojtje te votes dhe rendit kushtetues…

Sepse kryeministri dhe sfidanti për kryeminister jane pale në kete rast…”, shkruan Hoxha.

FOTO: