/U zh.dukën nga rrjetet sociale, nuk do ta besoni se çfarë ka ndodhur me Danielin dhe Fotininë e Big Brother

U zh.dukën nga rrjetet sociale, nuk do ta besoni se çfarë ka ndodhur me Danielin dhe Fotininë e Big Brother

Fakti që Danjel dhe Fotini prej kohësh nuk janë më aktiv në rrjete sociale e madje llogaria e tyre e përbashkët në Instagram nuk ekziston më, ditën e sotme u përfol se ata janë ndarë.

Ndërkohë as dasma që mezi po pritej nuk është mbajtur akoma dhe çifti po qëndron larg syrit të publikut prej muajsh të tërë.

Pas lajmeve për ndarjen e tyre, të afërmit e Danjelit kanë reaguar për “Xing.al” dhe kanë treguar se çifti vazhdon të jenë bashkë.

“Për bukuri janë”, ka thënë e afërmja e Danjelit.

Pra mesa duket, dyshja e famshme ka zgjedhur që t’i rikthehet privatësisë dhe për të rejat e fundit prej tyre, duket se do të na duhet të presim.