/U zhgënjye nga Murati pas takimit me Olën, shikoni çfarë bën Sindi pas emisionit

U zhgënjye nga Murati pas takimit me Olën, shikoni çfarë bën Sindi pas emisionit

Ditën e djeshme në “Përputhen”, u trasmetua takimi mes Muratit dhe Olës, takim që Sindi nuk e priti aspak mirë.

Kjo e fundit tregoi se ishte shumë e zhgënjyer nga Murati, duke e cilësuar si çunak që jepet vetëm për gjënë fizike dhe bie pre e provokimeve.

Ndërkohë që pas përfundimit të emisionit, Sindi ka shpërthyer në lot.

Kështu ka treguar autorja e programit, e cila kërkon që ndjekësit e emisionit mund ta ndjekin këtë episode vetëm në aplikacionin “Përputhen”.

U zhgënjye nga Murati pas takimit me Olën, Sindi shpërthen

Ndërkohë që mund të themi se është mëse e qartë arsyeja e lotëve të Sindit.