/Ua! Sa e ëmbël: Rudina Hajdari prezanton të bijën, lum ajo për të

Ua! Sa e ëmbël: Rudina Hajdari prezanton të bijën, lum ajo për të

Deputetja Rudina Hajdari ndan shpesh momente nga jeta familjare dhe përditshmëria në rrjete sociale.

Së fundmi, përmes një postimi, ajo ka treguar se e bija mundohet t’ia bëjë sa më të ëmbël kthimin në shtëpi, pas një dite të lodhshme pune.

Vogëlushja e saj, Sihana i ka dhuruar një tufë të bukur me lule. Rudina ka publikuar në Instastory një foto të buqetës, krahas së cilës shkruan: “Sihana më dhuroi lule sapo erdha në shtëpi”.