“Unë jam Saimir Tahiri” vs “Unë jam Nana”, kjo video do ju shkrijë së qeshuri

    0
    421

    Të gjithë e kemi parë deklaratën e Saimir Tahirit se asnjë nuk do ta ndalojë përballë drejtësisë dhe sigurisht që shprehja e famshme “Unë jam Nana” u bë virale në internet.

    Në Instagram është duke qarkulluar një video e montuar, ku vë përballë Saimir Tahirin dhe ‘Nanën’ dhe rezultati është aq qesharak, sa do të shkriheni së qeshuri.

    Shikojeni këtë video mëposhtë: