Lajme

Uou detaje bοmbë/E vrαu shοku, kush është i dαshuri i këngëtares së njohur shqiptare që po kërkοhet nga Pοlicia për bashkëpunim? Dalin fotot

Detaje të reja zbardhen nga ngjarja që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Tiranë ku mbeti i vrarë nga shoku i tij  27-vjeçari Mehmet Qema.

Sipas burimeve të TCH një nga të shpallurit në kërkim për moskallëzim krimi është edhe i dashuri i këngëtares shqiptare Baby G,

njëkohësisht edhe mik i ngushtë i Stresit, Blerim Hoti, ose i njohur ndryshe si Lim Hoti.

Gjithashtu në vendin e ngjarjes ishte edhe Erlin Peka, i cili është shpallur në kërkim.

Raportohet se viktima Mehmet Qema njihej edhe me nofkën “tallman” ose “hasjanali” dhe vetëm disa ditë më parë kishte ardhur nga Londra.