Usain Bolt garon me një triçikël, kush fitoi?

  0
  328

  Njeriu më i shpejtë në botë, Usain Bolt ka zhvilluar sot një event promocional.

  Ish-kampioni i atletikës, ka zhvilluar një garë me një triçikël.

  Një garë argëtuese e “show” mes atletit xhamajkan dhe mjetit me 3 rrota.

  Kanë qenë të shumtë fansat që kanë qëndruar anës “pistës” së improvizuar.

  Natyrisht që kjo garë nuk pati histori dhe u fitua nga Usain Bolt, që ka treguar se është më i shpejtë se mjeti motorik.