December 3, 2023
Lajme

VaIviti flamυrin tυrk në shtëpinë e tij, e ρëson keq shqiρtari (VIDEO)

Policia greke arrestoi një shqiptar pasi ka valëvitur flamurin turk dhe atë shqiptar në banesën e tij. Lajmi ka bërë bujë në mediat greke.

Denoncimi është bërë nga banorët e lagjes, ku ndodhej banesa. Sipas mediave greke, ky ka qenë një provokim nga shqiptari.

Fakti ka marrë vëmendje të shtuar edhe për faktin se pasi flamuri u valëvit në një lagje ku pjesa më e madhe e banorëve janë punonjës të Forcave të Armatosura.

Rasti është nën hetim.

SHIKO VIDEON KËTU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *