Vajza bjonde i con foto lakuriq burri te huaj,ai i pergjigjet me te njejten monedhe

  0
  543

  Mania e vajzave të reja për të kapur një djalë me lekë, kohët e fundit është kthyer në një trend.
  Pavarësisht gjendjes së rëndë ekonomike që mund t’i ketë kapluar ato zgjedhin këtë mënyrë për t’i shpëtuar varfërisë.

  Me pak fjalë, ato vendosin t’i ekspozojnë pjesët intime personave të panjohur e të pasur në mënyrë që të përfitojnë nga të mirat e tyre.

  Qëllon që këta individë të jenë në kërkim të një argëtimi dhe ruajnë raste të tilla duke u kthyer në degjenerim të familjes së tyre.

  Një rast i ngjashëm i ka ndodhur një gruaje e cila ka kapur mesazhet e ndyra midis një vajse të re dhe bashkëshortit të saj.

  E shkatërruar nga tradhtia, ajo më pas ajo ka zbuluar se vajza e zhvaste të shoqin e saj në mënyra të ndryshme.

  Gruaja e ka lexuar mesazhet e ndyra të vajzës me bashkëshortin e saj dhe është skandalizuar.

  Ajo ka shkruar:

  Aman publikojeni se kjo k*rak*rv po mer me qaf meshkujt dhe po prish familje, plus qe i ka ngel familjes me nje dobicke ne dere. Tgjitha kto foto ja ka drg meshkujve qe ti dergojn lekeee i mashtron me pak fjal…