Vajza dilte njëkohësisht me dy djem, ata i hakmerren në mënyrën më të mirë të mundshme (VIDEO)

    0
    383

    Kur një djalë zbuloi se e dashura e tij e tradhtonte, zgjodhi një mënyrë për tu hakmarrë me ndihmën e tjetrit.Njëri shkoi ti propozonte martesë në lokalin ku ajo punonte, ku vajza u emocionua dhe të gjithë filluan të duartrokisnin.Por, pa përfunduar propozimin, shfaqet në skenë djali tjetër i cili i thotë: “Ti kishte dy djem të mirë, por e djallose vetë punën”, transmeton oranewsAjo turpërohet para të gjithëve, gjë e cila është filmuar, dhe duket se largohet nga restoranti pasi nuk dinte se si të vepronte.Më poshtë shihni pamjet në Video: