/Vajza e Alban Dudushit qënka bërë një zonjushë e vërtetë, ja cfarë bën me gruan e re të babit …!!!

Vajza e Alban Dudushit qënka bërë një zonjushë e vërtetë, ja cfarë bën me gruan e re të babit …!!!

Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit dhe siç shihet në foton e mësiperme ajo tashmë është bërë një zonjushë e vërtetë.

Foton e ka publikuar në rrejetet sociale disa kohë më parë bashkëshortja e Albanit, moderatorja Bieta Sula ndërsa shkruan përkrah saj

“Alban Dudushi me 2 shoqet e veta më të ngushta”.

Bieta ndan shpesh herë foto të familjes dhe Joelle është gjithmonë pjesë e kartolinës.