/Vajza e Niko Peleshit mahnit të gjithë me veshjen e saj në mbrëmjen e maturës (Foto)

Vajza e Niko Peleshit mahnit të gjithë me veshjen e saj në mbrëmjen e maturës (Foto)

Maturantët kanë pritur me padurim përfundimin e 3 viteve gjimnaz për të festuar në mbrëmjen e maturës.

Të gjithë të kuruar në detaje, por më tepër vajzat konkurojnë për “Mbretëreshën e mbrëmjes”.

Edhe vajza e politikanit Niko Peleshit ka mbaruar këtë vit gjimnazin dhe së fundmi ka publikuar disa foto nga mbrëmja e maturës në Instagram.

Aleksia ka zgjedhur një fustan ngjyrë argjendi i cili i rri mjaft mirë me flokët dhe tiparet e saj të errëta.

Si gjithmonë ajo ka zgjedhur të jetë e thjeshtë në stil minimalist, por shumë bukur.

Detaji i dorezës e ka bërë vajzën e Niko Peleshit të duket më madhështore dhe të shkëlqejë.